730 202 878

medicas@medicas.com.pl

de_DEen_GBpl_PLuk

MEDICAS

MEDICAS jest firmą oferującą dostęp do usług medycznych i zdrowotnych w Polsce.

Wychodząc naprzeciw pacjentom, zainteresowanym otrzymaniem pomocy medycznej (m.in. specjalistycznego, krótko i długoterminowego leczenia szpitalnego), lub skorzystaniem z innych usług w ramach turystyki zdrowotnej (takich jak rehabilitacja, medycyna estetyczna, SPA&Wellness), pomagamy w dotarciu do właściwych specjalistów i odpowiednich placówek medycznych.

ZALEŻY NAM NA JASNYCH ZASADACH. NIE POBIERAMY ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT OD NASZYCH KLIENTÓW. WSZELKIE PŁATNOŚCI ZA ZABIEG, OPERACJĘ, USŁUGĘ MEDYCZNĄ LUB ZDROWOTNĄ, PACJENT PŁACI BEZPOŚREDNIO W PLACÓWCE, W KTÓREJ DANA USŁUGA JEST WYKONYWANA, ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM TAM CENNIKIEM.

CO NAS WYRÓŻNIA

  • Jesteśmy ekspertami w zakresie pomocy w dotarciu do właściwych lekarzy specjalistów, działających w Polsce
  • Wspieramy pacjentów na każdym etapie leczenia
  • Działamy po to, żeby zapewnić dostęp do możliwie najwyższej klasy usług medycznych oraz SPA & Wellness, świadczonych przez wykwalifikowanych specjalistów i personel
  • Współpracujemy wyłącznie z lekarzami i placówkami medycznymi godnymi polecenia
  • Nasza oferta jest skierowana do każdego członka Twojej rodziny (dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy)
  • Dokładamy starań, aby czas oczekiwania na daną usługę medyczną oferowaną przez współpracujące z nami placówki, był jak najkrótszy i dostosowany do oczekiwań pacjenta
  • Oferujemy dostęp do zaawansowanych, innowacyjnych i mało inwazyjnych metod leczenia
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych