730 202 878

medicas@medicas.com.pl

pl_PLuk

O NAS

Kim jesteśmy i dlaczego to robimy.

Jesteśmy agentami usług medycznych. Kiedy stajesz w obliczu wyzwania jakie stwarza Twój stan zdrowia, możesz na nas liczyć. Pomagamy naszym klientom w dotarciu do najwyższej klasy lekarzy specjalistów i najlepszych placówek medycznych. Miejsc w których profesjonaliści leczą przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć medycyny, korzystając z wieloletniego doświadczenia.

Dbamy o indywidualne podejście do każdego, kto korzysta z naszych usług. Dzięki temu, nasi podopieczni, znajdują właściwą opiekę, bezpieczeństwo i możliwość szybkiego wyzdrowienia, przy gwarancji rozsądnej ceny.

Oferujemy unikalne i zintegrowane rozwiązania turystyki medycznej, które koncentrują się wokół pacjenta. Kluczowe znaczenie dla nas ma, umożliwienie dostępu do specjalistycznej wiedzy i procedur, zapewnienie spersonalizowanych, profesjonalnych konsultacji i pomocy na wszystkich etapach leczenia.

Co skłoniło nas, żeby zacząć działać jako brokerzy usług medycznych?

Własne doświadczenia. Będąc od lat związanymi z branżą medyczną, współpracując z lekarzami wielu specjalności i różnymi placówkami medycznymi, poznaliśmy tych najlepszych, którym warto powierzyć najcenniejsze dobro – zdrowie. Zdobyta wiedza pomogła nam wytyczyć cel naszej działalności, jakim jest znalezienie najlepszej możliwej opieki i usług medycznych dla naszych klientów.

Nasze zaplecze i dostępność leczenia.

W Polsce usługi medyczne świadczone są na najwyższym dostępnym na Świecie poziomie!
Dzieje się tak, ponieważ w Kraju nad Wisłą, znajdują się świetnie wykształceni, wielojęzyczni specjaliści, którzy mają dostęp do najnowocześniejszego sprzętu. Szeroką dostępność gwarantują rozsądnie wyceniane procedury medyczne, w stosunku do tych w Niemczech, USA czy Izraelu, a świadczone na tym samym poziomie.

Polska jest jednym z najlepiej skomunikowanych lotniczo krajów w Europie. Słowem, jesteśmy w stanie pomóc zorganizować niezbędne leczenie szybko, dla pacjentów z całego Świata.

Gwarantujemy najwyższy standard za akceptowalną cenę.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych