730 202 878

medicas@medicas.com.pl

pl_PLuk

ORTOPEDIA


Kiedy szukaliśmy specjalistów, którzy pomogą naszym klientom w zakresie ortopedii i chirurgii ortopedycznej, patrzyliśmy przede wszystkim przez pryzmat następujących zmiennych:
precyzji działania,
nowoczesności metod,
małej inwazyjności procedur,
żeby pacjent zawsze miał wszczepiane implanty, za które zapłacił.

Szkielet to nasze rusztowanie. Stabilizator, na którym opiera się całe nasze ciało. Twarda, i zarazem delikatna konstrukcja, osłabiana codziennymi obciążeniami, złymi nawykami ruchowymi, współczesnym trybem życia czy nagłymi wypadkami. Ból kręgosłupa, stawu kolanowego lub biodrowego, często uprzykrzają nam życie, w stopniu uniemożliwiającym codzienną egzystencję.

Dzięki interwencjom współpracujących z nami specjalistów, uda się osiągnąć poprawę mobilności, zlikwidowanie przyczyn bólu, a przede wszystkim poprawę jakości życia.

Zabiegi chirurgii kręgosłupa, takie jak wszczepianie innowacyjnych implantów z tworzywa PEEK, czy operacyjne usunięcie przepukliny dyskowej wykonywane są przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod i sprzętu np. mikroskopu operacyjnego.

Podobnie ma się kwestia z endoprotezami kolan i bioder. Dzięki stosowanym metodom zabiegowym oraz jakości użytych implantów, rekonwalescencja i rehabilitacja po zabiegu, zajmuje minimalną ilość czasu.  Pacjent po operacji, błyskawicznie odzyskuje mobilność i może wrócić do codziennego, bardziej komfortowego, życia.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych