730 202 878

medicas@medicas.com.pl

pl_PLuk

PODRÓŻ I POBYT


Współpracujemy z placówkami medycznymi na terenie całej Polski, kierując się zasadą, że działamy tylko z najlepszymi specjalistami w danej dziedzinie. Miejscem, z którego prowadzimy działalność jest Kraków, jedno z największych miast uniwersyteckich w Europie.

Dla chcących skorzystać z naszych usług i towarzyszących im osób, jesteśmy w stanie zaplanować podróż i zorganizować pobyt w trakcie leczenia, od A do Z. Nasz zespół może polecić odpowiednie hotele i apartamenty do wynajęcia, w zależności od Państwa potrzeb i założonego budżetu.

Na każdym kroku, dbamy o indywidualne podejście do naszych klientów, dlatego, jeżeli tylko względy medyczne nie będą przeszkodą, będziecie mogli Państwo skorzystać z ciekawych ofert kulturalnych, rozrywkowych, oświatowych i gastronomicznych.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych